Mateřská škola a dětský klub MiniSvět

Spinkání ve školce - čtvrtek 25.srpna

V rámci tematického týdne Robinsonáda se děti mohou těšit na spinkání ve školce ze čtvrtka 25.srpna na pátek 26.srpna, kdy si vlastnoručně připravíme večeři na ohni. Pozor, pouze pro odvážné! :-)

Robinsonáda - 4.tematický týden v MŠ

Které tři věci byste si vzali na pustý ostrov? Dobře přemýšlejte, protože tento týden se na pustém ostrově ocitneme! Co všechno za poklady ostrov skrývá? A co na nás čeká? Naučíme se orientovat v přírodě pomocí kompasu. Stará mapa nám poradí, jak najít velké tajemství starého trosečníka Robinsona! Ale nebude to jen tak. Jako správní Robinsoni budeme trénovat svou odvahu: Zvládneme noc ve školce bez rodičů? Dokážeme si sami postavit přístřešek na spaní? Zvládneme s paní učitelkou rozdělat oheň a uvařit si večeři? To uvidíme a těšte se - o dobrodružství nouze nebude!


Jídelní lístek 15.-19.srpna

Jídelní lístek mateřské školy a přípravné třídy MiniSvět.

Hry bez hranic - 3.tematický týden v MŠ

Na co se můžeme těšit? Jak už sám název napovídá, budeme si hrát. Soutěžit. Dovádět. Sportovat. A to dost netradičně!

Čekají nás soutěže venku, bojovky a šipkovaná v terénu, těšit se můžeme na střelbu z luku, na hod oštěpem či chůzi na chůdách. Na řadu přijdou kola, odrážedla nebo koloběžky, budeme zdolávat překážkové dráhy, chytat ohnivou kouli, střílet na pohyblivý terč a vyzkoušíme si také ne přiliš známé slackline. Že nevíte co si představit? ,,Dozvíte se víc, při hrách bez hranic!“


Nové logo mateřské školy

Již brzy zahájíme nový školní rok a společně oslavíme 8.rok existence mateřské školky MiniSvět. Mnoho jsme se naučili a svou práci se snažíme vykonávat pečlivě, poctivě a s radostí. Máme mnoho nápadů, které bychom rádi realizovali. Naši filozofii bychom rádi prezentovali novým logem, se kterým se budete setkávat.

Kruh v logu mateřské školky symbolizuje rodinu, bezpečí a Zemi - náš MiniSvět. Barevné postavičky uvnitř MiniSvěta (kruhu) jsou tím nejcennějším co máme - naše děti. Individuální a přátelský přístup je spojuje do jednoho krásného celku - mateřské školky.


Nové webové stránky mateřské školy

Rádi bychom Vás informovali, že společně pracujeme na nových webových stránkách mateřské školy. Stránky boudou více přehledné, rychle se v nich zorientujete v akcích, jídelním lístku, foto a video galerii a hlavně budou stránky krásné také na Vašich mobilních přístrojích a tabletech!

Jídelní lístek 8.-12.srpna

Jídelní lístek mateřské školy MiniSvět.

Strašidla, bubáci a kouzelníci - 2.tematický týden v MŠ

Máte doma strašidlo? Řádí vám ve skříni skřítci diblíci a v kuchyni zase mlsálci? Tančí vám na zahradě bludičky a divoženky nebo zakopáváte stále o ten stejný bludný kořen? Poradíme vám, jak na ně! Tento týden se nám totiž školka promění ve strašidelné a hrůzu nahánějící doupě, a my  zavítáme do kouzelného a tajemného světa nejrůznějších  strašidelných bytostí. Půjdme jim v patách a v lexikonech si ukážeme, jak hrůzně či naopak legračně vypadají, kde žijí a čím nás nějvíce děsí a také vypátráme, jak se jich zbavit nebo jak s nimi vycházet. Od strašidel se naučíme mnoho zaklínadel, a několik receptů na čarovné lektvary - ty si také zkusíme namíchat. Vytvoříme si tajemné lucerny ze sklenic a fima, které nám posvítí na strašidelnou stezku odvahy. Vyřádíme se na Strašidláckém bále, kde si zasoutěžíme v netradičních strašidelných disciplínách, vytvoříme si vlastní školkové strašidlo a také se strašidelně potetujeme. Bude toho prostě strašidelně moc a hodně prima zábavy!


Recept na báječnou polévku pro děti

V rámci projektu Skutečně zdravá škola, do kterého jsme se zapojili, představujeme další z receptů, tentokrát na vynikající letní polévku.

Celý článek...


Zahájeny zápisy do kurzu plavání

Rybičky a delfínci z MiniSvěta, pojďte si s námi zaplavat! Budeme se rochnit v malém teplém bazénku, hrát zábavné vodní hry, ale také se budeme učit správné plavecké technice a dýchání. Vody se nebojte, je s ní legrace! Lekce plavání začínají již 13.září, podrobnější informace na recepci MŠ. Pozor - omezený počet míst!


Kvalitní maso z českých chovů a od místních farmářů

Rádi bychom Vás informovali, že pro dodržení vysoké kvality poskytovaného stravování v mateřské školce jsme navázali úzkou spolupráci s českým dodavatelem masa produkujícím ty nejkvalitnější masové produkty. Špičkové maso pochází z prověřených českých chovů a lokálních farmářů.

Tajuplný ostrov - 1.tematický týden ve školce

Tento týden se vydáme na dobrodružnou cestu za pokladem na tajuplný ostrov. Zahrajeme si na badatele, dobrodruhy a cestovatele. Budeme luštit hádanky, hledat skryté indicie a plnit roztodivné úkoly, díky nim se nám snad podaří najít velký poklad!  Více info...

Léto plné dobrodružství - program na srpen!

Na srpen jsme pro děti připravili velmi zajímavé tematické bloky. Společně se vydáme v roli námořníků na tajuplný ostrov, zavítáme do kouzelného světa nejrůznějších strašidelných bytostí, budeme sportovat tradičně i netradičně, potrénujeme svou odvahu a naučíme se orientovat dle mapy a kompasu, a také budeme zkoumat, vyrábět a experimentovat! Určeno také pro děti, které běžně naší mateřskou školku nenavštěvují - prostě to přijďte vyzkoušet! Kontakt do školky: tel: 602 348 255 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Krásné léto!

Přejeme Vám krásné léto plné dětský úsměvů! V srpnu se na Vás opět moc těšíme.

Velké cyklistické závody - fotogalerie

Kolobrndy, tříkolky, odrážedla - zkrátka vše co mělo kola, dnes ve školce v Mrači závodilo. Byla velká legrace a na každého kdo závodil, čekala odměna a dětský řidičský průkaz! Prohlédněte si více ve fotogalerii...

Celý článek...Na co se mohou děti v srpnu 2016 těšit?

Léto 2016 ve školce v Mrači!

Na srpen jsme pro děti připravili velmi zajímavé tematické bloky. Společně se vydáme v roli námořníků na tajuplný ostrov, zavítáme do kouzelného světa nejrůznějších strašidelných bytostí, budeme sportovat tradičně i netradičně, potrénujeme svou odvahu a naučíme se orientovat dle mapy a kompasu, a také budeme zkoumat, vyrábět a experimentovat! Určeno také pro děti, které běžně naší mateřskou školku nenavštěvují - prostě to přijďte vyzkoušet!

PRO DĚTI OD 3 LET:

1.-5.srpna - Tajuplný ostrov
8.-12.srpna - Strašidla, bubáci a kouzelníci
15.-19.srpna - Hry bez hranic
22.-26.srpna - Robinsonáda
29.-31.srpna - Týden plný pokusů

PRO DĚTI OD 2 LET:

1.-5.srpna - Věda nás baví
8.-12.srpna - Týden pohádkových hrdinů
15.-19.srpna - Na týden farmářem
22.-26.srpna - Hry bez hranic
29.-31.srpna - Týden v kuchyni


Inkluzivní vzdělávání v mateřské škole MiniSvět

Mateřská škola MiniSvět se od nového školního roku zaměřuje i na děti se specifickými vzdělávacími potřebami a jejich integraci do běžné třídy - tzv.inkluzivní vzdělávání.


Školní časopis "Světáček"


Co budeme dobrého baštit?


Program PLUS - na co se můžete tešit?


Cvičení a kurzy pro rodiče:

  • Jóga pro radost - PO 8.00 - 9.00
  • Freestyle jóga - ÚT 18.00 - 19.00
  • Pilates - ST 8.00 - 9.00
  • Keramický kurz pro tvořivé maminky

Za MŠ MiniSvět připravila:
Mgr. Monika Kucková, ředitelka mateřské školy MiniSvět

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici osobně ve školce, telefonicky: 602 348 255 nebo e-mailem na: info@minisvetskolka.cz


Co jsme dělali předchozí dny?

Kontakty


Mateřská škola MiniSvět Mrač s.r.o.

Mrač 305, PSČ 257 21
pošta Poříčí nad Sázavou , okres Benešov
IČ:28391357 DIČ:CZ28391357

Kontakt - recepce: 602 348 255
Ředitelka MŠ: 724 587 909

e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kristýna Hegerová_materska_skola_MiniSvet_Mrac Kristýna Hegerová_materska_skola_MiniSvet_Mrac

Mgr. Monika Kuckova Mgr. Monika Kuckova


Recepce mateřské školy

Kristýna Hegerová
Recepce mateřské školy MiniSvět, dětský klub MiniSvět, objednávky jídel
Tel: 602 348 255
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Ředitelka mateřské školy

Mgr.Monika Kucková
ředitelka MŠ MiniSvět
Tel: 724 587 909
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Přihlášení k odběru novinek

Přejete si pravidelně dostávat novinky z MiniSvěta?

Pošlete nám tedy svůj e-mail...

odkaz - aktualityodkaz - kalendář akcíodkaz - jídelní lístekFotogaleriePraktické informaceJak nás najdeteKontaktyodkaz - zeptejte se nás

Akreditovaná mateřská škola pro děti od 2 let!
Kontakt: 602 348 255, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Kontakty

Mateřská škola
MiniSvět Mrač, s.r.o.
Mrač 305, okres Benešov

Jak nás najdete

Recepce mateřské školy

Kristýna Hegerová
Tel: 602 348 255
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Ředitelka mateřské školy

Mgr. Monika Kucková
Tel: 724 587 909
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zobrazit kompletní kontakty

 

Kamerový systém

odkaz na kamerový systém

odkaz na úvodní stránku

MINISVĚT ŠKOLKA

2008-2010 © Mateřská Škola MiniSvět Mrač RSS realizace: emweb & fullvent